בריכות שחייה ביתיות

במה אנו עוד מתמחים?

בריכות שחייה ביתיות

קיימים לא מעט יתרונות בבניית בריכת שחייה ביתית. ההנאה שבטבילה בבריכה ביתית מתי שרק תחפצו, ללא צורך במנוי לבריכה עירונית או בקאנטרי הקרוב, חיפוש חנייה, התארגנות מסורבלת עם הילדים, כל אלה ועוד, מטים את הכף לטובת בניית בריכה לגינה. את בריכות השחייה הביתיות על סוגיהן, יש להתאים, כמובן, לגודל הגינה ולמיקום הרצוי בה. רצוי שהבריכה לא תהיה קטנה מידי, דבר שעלול להגביל את הרוחצים בה, אך חייבים ,מאידך, לקחת בחשבון את החצר כולה. הרי אין אנו רוצים שהבריכה תשתלט על רוב שיטחה של החצר. הקפדה על תכנון נכון, בנוסף לתכנון התקציב, תחסוך מאתנו דאגות וכאבי ראש מיותרים. כאשר אנחנו חושבים על בניית בריכת שחייה פרטית, יש לבחור אנשי מקצוע בצורה קפדנית ויסודית. הם חייבים להיות בקיאים בנושאי ההנדסה והעיצוב, לשם קבלת תוצאות מרביות, וכך נקבל שירות בשילוב מקצועיות.

דגש על הבטיחות בבריכות שחייה ביתיות

בבריכה פרטית, כמו בבריכות ציבוריות, יש לשים דגש על העניין הבטיחותי, ולשם כך, אנו מעמידים לשירותכם אנשי מקצוע שידאגו לכל הפן הבטיחותי, אך כאשר הבריכה תהיה מוכנה ותעבור סופית "לבעלותכם", עליכם לדאוג לבטיחות הרוחצים, החל בניקיון המים (ראה מאמר בנושא תחזוקת בריכות שחייה), וכלה בכללי זהירות כמו בבריכה ציבוריות כגון נוכחות מתמדת של מבוגר, ובכיסוי לבריכה שהוא אביזר שבין שאר יתרונותיו שומר ומגן מפני מעידות ונפילות. חשוב לזכור, שאין להשאיר ילדים בבריכה ללא נוכחות מבוגר אפילו למספר שניות. לא מעט מקרים מצערים קרו כתוצאה משאננות. התוצאות יכולות להיות הרות אסון ואסור לשכוח סעיף זה החל מהרגע שאנו חונכים את הבריכה הביתית החדשה שלנו. בנושא ניקיון המים: הציוד הנלווה שאנו מתקינים בבריכה אמור להתאים למידות הבריכה שלנו. המסננים והפילטרים המותקנים בבריכה הם אלה ששומרים על איכות המים. איכות מים טובה, תשמור על בריאות הרוחצים.

בנייה נכונה של בריכת שחייה

בניית בריכת שחייה ביתית היא אחד הפינוקים הגדולים שאדם בעל בית פרטי יכול להרשות לעצמו. רצוי ללמוד על הנושא בטרם יוצאים לדרך עם הפרויקט, כך נדע לשאול את השאלות הרלוונטיות את קבלן הבריכות ושאר אנשי המקצוע, והם יוכלו להיות ממוקדים יותר ובנוסף לייעץ לנו על סמך ניסיונם הרב. רק כך, נוכל לקבל את בריכת חלומותינו.

צור איתנו קשר

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון שמספרו -

072-2456283

sales.pools4u@gmail.com