בריכות מפיברגלס -

גם אתם יכולים להרשות לעצמכם !

אנו ב"בריכות שחייה ביתיות" מתמחים באפיון, בנייה ובהקמה של בריכות שחייה ביתיות מפיברגלס ומבטון. מאחורינו לקוחות רבים שכבר הגשימו את החלום של בריכת שחייה ביתית.

למה לבחור בנו ?

מחיר אטרקטיבי ומקצועיות

ב"בריכות שחייה ביתיות" תקבל הצעת מחיר אטרקטיבית, וזאת לאחר אפיון תוואי שטח החצר שלך והתאמת סוג וגודל הבריכה הרצוי והאופטימלי עבורך. צוות מקצועי יבנה את בריכת החלומות שלך ויהיה קשוב לבקשותיך.

שירות

אנשי המקצוע שלנו הם מהטובים בתחום ובעלי ניסיון עשיר באפיון ובניית בריכות שחייה ביתיות.

צור קשר בריכות שחייה

יצירת קשר

הינכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם הבהקדם

בריכות שחייה מפיברגלס

רבים אינם יודעים כי בריכות שחייה מפיברגלס ידועות בעמידותן ובחוזקן לאורך שנים. העלות הנמוכה יחסית בשילוב איכות החומר, הפכו אותן למוצר מבוקש המחליף את בריכות השחייה מהבטון הידועות כיקרות יותר. בריכות שחייה מפיברגלס ניתנות להתאמה ולבנייה בפרק זמן קצר יותר מבריכות בטון.

בריכות שחייה מבטון

כשחושבים על רכישת בריכת שחייה מבטון,נשאלת השאלה המתבקשת מה עדיף - בריכות שחייה מבטון או בריכות שחייה מפיברגלס? ובכן, התשובה היא מאוד פשוטה – בריכות שחייה מפיברגלס עדיפות בצורה מוחלטת מאשר בריכות שחייה בטון.
לרבים נראה הגיוני, כי בריכות שחייה מבטון יותר עמידות מבריכות שחייה מפיברגלס, הרי בטון תמיד יצר דימוי של משהו חזק ועמיד. ובכן, אנחנו כאן כדי להפתיע אתכם – מבחינת חוזק ועמידות , בריכות שחייה מפיברגלס יותר עמידות מבריכות שחייה מבטון ואורך חייהן של בריכות שחייה מפיברגלס הוא בין פי 2 ל 3 מאשר בריכות מבטון. גם מבחינת עלות בריכה מפיברגלס עדיפה שכן העלות של בריכות מבטון גבוהה פי 3 ממחיר בריכת מפיברגלס.
יתרון בולט נוסף בבריכות שחייה מפיברגלס לעומת בריכות שחייה מבטון הינו ההתקנה המהירה. אומרים שהעולם נברא ב 7 ימים, ובכן גם בריכת שחייה מפיברגלס יכולה "להיברא " תוך 7 ימים בלבד! לעומת בריכת שחייה מבטון, אשר אורך זמן הקמתה יכול להתבצע במקרה הטוב במשך כ- 3 חודשים.

צור איתנו קשר

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון שמספרו -

072-2456283

sales.pools4u@gmail.com